WINDY TOWAROWE
– WOJ. WARMIŃSKO-MAZURSKIE

 

naprawa wind

 

naprawa dźwigów

Aby winda działała prawidłowo, konieczne jest przeprowadzanie regularnych przeglądów i prac konserwacyjnych. Dzięki kontroli jesteśmy w stanie w porę wykryć nieprawidłowości, które mogą być zagrożeniem dla używających. Zachęcamy do konserwacji wind towarowych przynajmniej raz na miesiąc. Wszystkie podjęte kroki muszą być odpowiednio udokumentowane. Powyższe usługi świadczymy w woj. warmińsko-mazurskim.

 

WINDY OSOBOWE

Windy osobowe poprawią komfort korzystania z wysokich budynków i z pewnością są pożądanym urządzeniem w każdym bloku czy punkcie usługowym. Z drugiej strony są to skomplikowane maszyny, które wymagają systematycznych konserwacji. Profesjonalny montaż, regularny przegląd to cele, jakie realizuje nasza firma. Z przyjemnością podejmiemy się kontroli wind osobowych.


 

WINDY DLA SZPITALI

W obiektach medycznych liczy się precyzyjne wykonanie oraz niezawodność. Nowoczesne windy dla szpitali są produkowane w solidnych firmach oraz ułatwiają życie nie tylko pacjentom, ale i personelowi. Aby maszyna prawidłowo funkcjonowała, a przede wszystkim była bezpieczna dla użytkowników należy wykonywać regularne przeglądy. Od wielu lat zajmujemy się konserwacją wind dla szpitali, wind towarowych i osobowych. Bogate doświadczenie połączone z aktualną wiedzą pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij 'Zgadzam się', aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.